Teslimat

STANDART TESLİMAT

Standart gönderim seçeneklerinde, siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir. 200 TL ve üstü siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 200 TL altı siparişlerinizde kargo bedeli 9,90 TL’dir.

AYNI GÜN TESLİMAT

Aynı gün Teslim(Hoopkapıda) seçeneği, teslimat adresi İstanbul olması ve seçili ürünlerin sepete eklenmesi durumunda aktif hale gelmektedir.

Aynı gün Teslim(Hoopkapıda) ürün siparişleri, Pazar ve resmi tatiller hariç diğer günlerde 14:30 a kadar verilebilmektedir.

Aynı gün Teslim(Hoopkapıda) seçeneği, teslimat adresi seçildikten sonra kargo bilgileri bölümünde aktif hale gelmektedir.

Aynı gün Teslim(Hoopkapıda) seçeneği, Hafta içi ve Cumartesi günleri gün içinde 14:30’dan önce verdiğiniz siparişlerde kullanılabilmektedir.

Teslimatlar, sipariş verilen gün içerisinde gece 23:59 a kadar yapılmaktadır. Müşterimize ulaşılamaması durumunda sipariş ertesi gün tekrar dağıtıma çıkartılır.

Hoopkapıda Kurye ile iade yapılamamaktadır. Iadeler, Yurtiçi Kargo ve Ups Kargo ile ücretsiz olarak yapılabilir.

Hoopkapıda firması tarafından yapılacak olan hızlı teslimatlı gönderileriniz ücreti 29,90 TL’dir. Outlet, seçili FashionTayt, belirli Home ürünlerinde hızlı teslimat seçeneği bulunmamaktadır.

30 GÜN İÇERİSİNDE DEĞİŞİM & İADE İMKANI

FashionTayt Online Shop sitesinden aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile iade edebilir, aynı tutarda başka bir ürün ile FashionTayt mağazalarından değişim yapabilir, exchange card alabilirsiniz.

Ürün iadesi ve değişimi için kesinlikle ürünün sevk irsaliyesi veya faturasıyla birlikte başvurulması, ürünün kullanılmamış, orijinal ambalajının bozulmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

Ürünlerinizin iadesini Yurtiçi Kargo ve UPS Kargo ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz, Hoopkapıda ile iade seçeneğimiz bulunmamaktadır.

ÜRÜN DEĞİŞİM 

FashionTayt Online Shop’tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişimi sadece FashionTayt mağazalarımızdan yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede gidebileceğiniz herhangi bir FashionTayt mağazamız bulunmuyor ise, ürünleriniz ile gönderilen sevk irsaliyesinin arka tarafındaki iade formunu doldurarak iade talebiniz için ürünü iade adresimize gönderebilirsiniz.

Detaylı bilgi için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.