İade ve Değişim

FashionTayt’dan satın almış olduğunuz ürünlerin değişim işlemlerini

Paketi açılmış, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmamaktadır. Hoopkapıda ile iade seçeneğimiz bulunmamaktadır. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir.

İade Adresimiz:

Güngören / İSTANBUL

Ürününüzün bize ulaşmasına takiben, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği takdirde, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünü teslim almamızla başlar.

İade talebiniz onaylandığında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine geri gönderilir.

FashionTayt’dan satın almış olduğunuz ürünlerin iade işlemini fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde Türkiye’deki size en yakın FashionTayt mağazalarımızdan yapabilirsiniz.

Ürün iadesi için kesinlikle ürünün sevk irsaliyesi, değişim kartı ya da fatura çıktısı ile birlikte başvurulması, ürünün orijinal etiketlerinin eksiksiz olması, kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir.